Moi goście

Marta Galas – dietetyk z zamiłowania i wykształcenia.  Pani Marta będzie na naszym blogu przewodnikiem po meandrach zdrowego żywienia. Kilkuletnie doświadczenie w pracy z pacjentami, szkolenia, warsztaty, a nawet …. praca w sklepie ze zdrową żywnością pozwoliły jej doskonalić swoją pasję. W pracy z pacjentami ceni indywidualizm, a w doborze diet stawia na różnorodność i prostotę.

Anna Novák-Rygiel jest architektem i wraz ze swoim mężem od ponad dwudziestu lat prowadzą studio architektoniczne Novak-Rygiel. Studio specjalizuje się głównie w projektowaniu budynków użyteczności publicznej takich jak szkoły, hotele, fabryki i szpitale.

Prywatnie Ania jest moją przyjaciółką i podczas wakacji rozkoszujemy się wspólnymi śniadaniami. Szczególnie zachwycają mnie jej różnego rodzaju poranne kasze, które dają energię na kilka godzin. W zasadzie okazuje się, że są idealne w diecie przeciwrefluksowej, dlatego z tego powodu powstała specjalna zakładka, promująca ten rodzaj miłego i …. zdrowego rozpoczęcia dnia.